| IrOnHiDe a întrebat:

De ce nu imi apar intrebariile la intrebariile mele?

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Intrebarile pe care le pui de curand iti vor aparea peste vreo 0-8 minute.Eu cum pun intrebarile.ma uit sa vad daca au aparut de obicei la mien apar imediat dupa ce l-am pus. dar la primele 100 nu au aparut el mai dess nu apar la mesaje. cand le trimiti.

Baftaa:*

11 răspunsuri:
| Cristine23 a răspuns:

...undeva peste 5-10 min.

| aliceinchains a răspuns:

Bună. Trebuie să aștepti câteva minute sau ore ca să ți-o aprobe! Zi faină.

neluL
| neluL a răspuns:

Apar dupa ce sunt aprobate si verificate! Deci dureaza ceva timp! Nu apar instant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda big grin

| NuExista a răspuns:

Nu stiu de ce nu iti apar intrebariile la intrebariile tale. straight face.

l-)

NOname
| NOname a răspuns:

Ai vrut sa spui "raspunsurile", nu?
Apar in 0-15 minute. Trebuie sa ai putina rabdare. Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului.
Succes!

| IrOnHiDe explică:

Nu rasp noname, intrebarea...adica eu puneam o intrebare si nu m-eu afisa nici dupa 3 zile...dar acum ma descurc picbig grin

NOname
| NOname a răspuns:

IrOnHiDe, si intrebarile, si raspunsurile se afiseaza pe profil cu o mica intarziere. O sa te obisnuiesti.

| IrOnHiDe explică:

M-am cam obisnuitlaughing

| Andre a răspuns:

Multumesc Pentru Funda:*

| nicuZISpufosu a răspuns:

Nimic nu si ma