| xStres a întrebat:

De ce nu imi arata in chenarul cu notificari ultimele raspunsuri pe care le-am primit ( adica toate raspunsurile).
De exemplu acum 5 min am pus o intrebare si am primit un raspuns, cand am dat sa vad raspunsul erau 2 de la 2 useri diferiti dar in chenar nu arata decat unul. Si nu e prima data cand mi se intampla asta... P. S: nici la raspunsuri primite nu imi arata

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că programul nu funcționează perfect și unele notificări apar cu o întârziere de câteva ore sau zile (poate chiar deloc).
Eventual, poți să trimiți un mesaj la Contact și să ceri rezolvarea problemei.

| hideaway a răspuns:

Bună! Pentru prima întrebare:
Pentru a-ţi arăta "Notificările", trebuie să dai pe un cont al unei persoane. (cel puţin eu aşa fac)
Ai pus această întrebare. Da? Când eu îţi voi trimite răspunsul, nu va apărea imediat la "Notificări". Trebuie să aştepţi 2/3 minute. Şi mie mi se întâmplă. Actualizările de la "Răspunsuri Primite", se fac în câteva minute.
Eu credeam că se va rezolva această problemă cu răspunsurile primite, dar se pare că nu. Sper că te-am lămurit.
O zi bună, şi spor la răspunsuri.