| krusedsasuke a întrebat:

De ce nu mai imi primeste raspunsurile?

7 răspunsuri:
| maiAm8conturi a răspuns:

Cine nu-ti primeste raspunsurile? Iantu? ei dracie...stiam eu ca e facatura emisiunea aia!

| Tweetymrrr a răspuns:

Fie roboţelul foarte idiot, care se mai trezeşte câteodată şi nu mă lasă să pun " ' " în loc de cratimă sau să criu "t r e' ", de exemplu, fie faptul că nu ai adresa de e'mail confirmată.

| CoquineNoire a răspuns:

Du-i o floare, si-i va trece.

| TPU.ro a răspuns:

Ca sa te putem ajuta, avem nevoie de mai multe detalii din partea ta. Care e problema de care te lovesti?

Alexandra - TPU

| vali1985 a răspuns:

Poate n-ai adresa de email confirmata sau daca nu astepti un pic se incarca sau daca nu dai refresh.

| CllaraCllary a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si a durat 3 zilebig grin