| CariocaAlba a întrebat:

De ce nu mai pot vota daca sunt membru junior?raised eyebrows Adica inainte mergea. Fundaabatting eyelashes

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceasta a fost decizia adminilor, pentru o parțială evitare a voturilor abuzive.

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca ai votat deja o data si acum nu mai poti? Extraordinar! Te-ai razgandit, sau doar ai zis tu ca se poate vota fara numar, fara numar?

| CariocaAlba explică:

Daa.

| CariocaAlba explică:

Adica am votat in vara, mergea, dar acum nu ma lasa.