| YONTU a întrebat:

De ce nu mai urc in rank si in puncte? De 3 zile am imi apar aceleasi puncte si acelasi rank! De ce? crying

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza nefunctionarii programului TPU. Si la mine este la fel si banuiesc ca si la altii, daca nu la toti, nu a mai facut actualizarea numarului de raspunsuri si a punctajului de 3-4 zile. O sa-si revina, nu se pierde nimic. Numai bine!

| YONTU explică (pentru Ioandelasal):

Ar trebui sa te cred ca esti de atat timp pe TPU si as putea avea incredere in tine! happy

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare, colegul meu programator se va ocupa de acest aspect.

Alexandra - TPU

| Xtadelo a răspuns:

Macar acum stiu ca nu sunt singura laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Probabil probleme cu site-ul.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu ai raspuns de mult timp la intrebari

| YONTU explică:

Am raspuns de foarte multe ori si trtebuia sa am mai multe puncte si un rank mai inalt!

| AlexCătălin21 a răspuns (pentru YONTU):

Am exact aceeasi problema.