| xBELLAx a întrebat:

De ce nu merge sa dau un raspuns? e scris corect gramatical dar tot nu merge sa il public

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate ai incalcat ceva din regulamentul TPU. poti face o sesizare adminilor prin functia Contact...
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericithappy
La multi ani!

| TheStory a răspuns:

Pai ai citit regulamentul de publicare raspunsuri.

| AdeeMaria a răspuns:

S-ar putea sa fie dintr-o simpla cauza... adica sigur din cauza asta ca si eu asa patesc laughing
Ai pus prea multe puncte [...], prea multe ghilimele[" " ] sau ai scris cu litere mari [A, B, C etc.] pe la mijlocul propozitiei smugbatting eyelashes