| crisbebe a întrebat:

De ce nu mi-a fost postata o intrebare? am postat-o vineri si nu a aparut, era o intrebare kilometrica si nu mai stau sa o scriu din nou. Funda pentru cel mai bun si raspuns

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...uneori siteul mai face figuri!
tocmai de asta, atunci cand pun o intrebare o copiez ...ca sa nu o mai scriu din nou!

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Poate pentru că a fost despre teme, şi ţi-a fost raportată.

| bistriteanul a răspuns:

Cred ca a fost stearsa de catre admini, deoarece nu avea raspunsuri, dar poti sa o scrii din nou! Se va intampla acelasi lucru ca inainte daca nu raspunde nimeni!

| crisbebe explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar doar 1 poate fi castigator.chiar nu m-am gandit sa o copiez cand o scriu ca sa o am salvata pentru orice eventualitate

| crisbebe explică:

Nu era tema

| ionutsb a răspuns:

Trebe sa intri in contul tau si iti apare in partea stanga mai multe variante din care una este intrebarile mele