| AndreeaFrumusika a întrebat:

De ce nu mi-a raspuns nimeni la intrebari?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am vazut ca la celelalte intrebari, ai raspunsuri primite, de exemplu, eu raspund doar daca stiu sa dau un raspuns cat de cat folositor, si nu il dau daca nu ma pricep, cred ca asa este indicat, sa raspunzi atunci cand ai ceva de zis si nu de dragul numarului mare de raspunsuri...corect?
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti sa raspuns frumusico, cum nu? la intrebarea de inainte de asta, ai 10 raspunsuri, la cea in care iti era setetongue

| AlexAleex a răspuns:

Pai eu vad la profilul tau ca ti s-a raspuns, data viitoare ai grija la categorie!

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Pai unele categorii nu sunt prea aglomerate dar nu-ti face griji ca-ti vor raspunde!

| CMaria21 a răspuns:

Poate nu a avut nimeni un raspuns pentru intrebarile tale!

| IAliveInHell a răspuns:

Pai unora ori li-sau parut fara sens ori nu au stiut or nu le-au vazut sau nu le-au considerat-o nimeni importante

| Nєó a răspuns:

Daca vrei sa primesti multe raspunsuri posteaza intrebarea la categoria potrivita.