| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi apar la raspunsuri cele postate ieri(100).Nu s-au adaugat la punctaj! Le-am numarat si sunt 524 si mie imi apar 424.De ce? Dau funda! Credeam ca TPU e de incredere!

4 răspunsuri:
| Userses a răspuns:

Nu s-a actualizat punctajul de ieri la nimeni. Plus ca site-ul n-a mers noaptea trecuta si in dimineata asta. Chiar si acum are probleme.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu s-a făcut reactualizarea punctajului datorită unor probleme tehnice pe server.
Trebuie să avem răbdare. Nu se pierd punctele, dacă la asta te-ai gândit.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Alexshappy
maine dimineata se face actualizarea tuturor utilizatorilor, deci sa fii atent daca maine sunt punctele/raspunsurile etc, daca nu poti scrie un mesaj adminilor prin functia Contact..si sa stii ca TPU e de increderewinking
O SEARA FRUMOASA SA AIhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti vor apare cu siguranta, dupa vreactualizare.Mult succes.