| veronica3513 a întrebat:

De ce nu-mi pot shimba peza de profil?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Elimină semnul dintre "veronica" şi "3513" şi nu vei mai avea probleme.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Veronicahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Veronica, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa urmezi corect pasii pentru a executa aceasta actiune:
Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul. Imaginea care ai selectat-o trebuie sa apara aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/.
Dar tine minte ca trebuie sa fie acceptata de catre admini, iar asta poate sa dureze ceva timp.
Te pup!

| veronica3513 explică (pentru anonim_4396):

Am urmat pasii dar tot imi apare "Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere"

| NOname a răspuns (pentru veronica3513):

Elimină semnul dintre "veronica" şi "3513" şi nu vei mai avea probleme.