| crisbebe a întrebat:

De ce nu mi se mai raspunde la intrebari? sunt usoare

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Pe site-ul acesta se pun o mulțime de întrebări; în fiecare minut aproape. Dacă încap 20 de întrebări pe prima pagină și se postează câte o întrebare pe minut înseamnă că întrebarea ta va dispăre în cel mult 20 de minute de pe prima pagină. Întrebările sunt sortate pe categorii. Acolo rămân puțin mai mult timp, pentru că sunt aproximativ 10 % din întrebările de pe prima pagină la o singură categorie.
Deci... oricât de simplă ar fi o întrebare, după ce ajunge pe pagina a 2-a nu o mai vede nimeni, fiindcă suntem cam leneși și pe lângă asta... dacă o întrebare a ajuns pe a doua pagină se presupune că s-a ales deja răspunsul câștigător. E trist, dar nu avem ce face sad
Pa! Pa!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca unii oameni prefera sa raspunda la intrebari tampite si puse la plictiseala. lasandu-le pe cele serioase la urma!
...tpu se lauda ca 99% din intrebari au primit raspuns...
Pe dracu.ca numai eu raspund in fiecare zii la vreo 50 intrebari care nu primesc alt raspuns in afara de al meu!
. asta e, nu ai ce face!

| Dennys1521 a răspuns:

Stai ca intru eu si iti raspund.
daca stiu sa raspund desigur

| Kristtine a răspuns:

Poate că pentru tine unele întrebări ţi se par uşoare, dar altcineva probabil că nu ştie să-ţi poată da un răspuns. Încearcă să le formulezi altfel. Numai bine!

| ERIS a răspuns:

Daca sunt usoare poate nu-ti raspunde!

| lovem3 a răspuns:

Depinde cine le citeste, daca are chef sa raspunda sau nu.etc.