| sfântaSmecta a întrebat:

De ce nu mi se vede poza de la avatar avand in vedere ca am uploadat-o pe data de 15 februarie, acum fiind martie?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că nu a fost aprobată (dar nici respinsă, de aia încă îți apare la întrebări).
Caută-ți o altă poză, poate fără reclamă la nu-știu-ce produs și nu cred că vei mai avea probleme. Baftă!

| hideaway a răspuns:

Nu a fost aprobată sau mai bine ai încerca să nu mai faci reclamă la nici un produs în poza de la avatar. Astăzi, fiind weekend, nu se lucrează, deci, e normal să n-o vezi. big grin

| Felix2009 a răspuns:

Eu iti vad poza

| sfântaSmecta explică:

Acum a aparut. Aleluia!