| florin422004 a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebarile inchise? Vreau si eu sa raspund X-(.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Poti raspunde timp de o luna la intrebarile deschise din oracol, dupa care se inchid intrebarile si nu mai poti raspunde la ele.

| florin422004 explică (pentru evenso):

Off! Nu imi place asta.

| IBeliveICanFly3 a răspuns (pentru florin422004):

Nici mie sad

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

La intrebarile din oracol care sunt inchise nu mai poti sa un raspuns. De aceea sunt inchise. Ai avut o luna la dispozitie ca sa raspunzi, asta e.

| kiv1990 a răspuns:

Asa e construit, nu-i poti face nimic. daca n-ai raspuns timp de o luna trenul e dus si nul mai intorci

| florin422004 explică:

?

| florin422004 explică (pentru florin422004):

Dar imi apare Raspunde si tu dar nu merge.