| Sweety25 a întrebat:

De ce nu pot sa dau raspunsuri? Mie imi zice ca iti multumim pentru raspunsul tau! Dar eu nu imi vad raspunsul la intrebarea respectiva! Nu stiu ce se intampla! Va rog dati-mi raspunsuri rapid! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Un raspuns se publica in cateva secunde (sau daca este aglomerat site-ul in maxim 2 minute).Vad ca esti noua pe site, iar primele 10 raspunsuri se publica mai greu.Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

La profil vei vedea numarul de raspunsuri pe care le-ai dat maine dimineata pentru ca atunci se face actualizarea (doar o data pe zi).

| Rockart a răspuns:

Stai liniştită, răspunsul s-a trimis dar apare mai greu. Cam în 5-15 minute, depinde...

| Sweety25 explică:

Inca nu aleg raspunsul castigator mai astept pareri!

| Rallu12 a răspuns:

Tu nu vezi raspunsurile tale dar ceilalti le vad...dai la raspunsurile mele si o sa vezi acolo ce raspunsuri ai dat.
Funda?:X