| Idontknow69 a întrebat:

De ce nu pot să mă loghez de pe telefon la TPU? adică dau TPU login şi îmi da e-mail, parola scriu e-mailul şi parola (dar mie nu-mi apare ce am scris) şi când să dau login....caută login unde nu-i cryingcrying Help please!puppy dog eyespuppy dog eyes Urgent! Mulţumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Site-ul TPU pentru mobil e gandit foarte prost...
Ca sa te loghezi pe telefon in primul rand da click pe versiunea standard si apoi du-te pe www.tpu.ro/login
Bagi acolo datele personale si te loghezi...asa merge
Dar odata ce ai inchis browserul si vrei sa intri din nou trebuie sa bagi din nou datele pentru a te loga

| CautNume a răspuns:

Eu pot sa ma loghezi, dar numai daca dau pe "Vezi versiunea normala".

| Ciocan_Monica_1981 a răspuns:

Buna,imi dati si mie rezumatul la poezia Atat de frageda de Mihai Eminescu, sa fie cat mai scurt.Va rog