| Miriaem a întrebat:

De ce nu pot să răspund? De ieri am problema asta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde anume nu poti sa raspunzi, la telefon?

Fiindca aici pe forum vad ca ai cam 20 de raspunsuri doar azi: 26 Jul 2024
https://www.tpu.ro/utilizator/abrkkq/raspunsuri/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate din cauza că faci un spam ordinar și nu te ai potolit nici pe contul asta...

| LisaJulie a răspuns:

Pentru ca ti-au fost raportate întrebările de mai multe ori și ai fost trecuta la utilizator avertizat! Utilizatori mai vechi ca suntserios și fatamuntilor obișnuiesc sa raporteze jignirile sau raspunsurile fără sens! De asta ți-a fost suspendat și contul vechi, pentru ca răspunsurile sunt scurte și de multe ori fără sens și au fost raportate de mai multe ori! Încearcă sa scrii răspunsuri mai seriose