| Sebtimus a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la intrebarile de pe TPU? Adica cand apas "Raspunde" nu se intampla nimic....Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Da, acum așteaptă să îți și răspundă laughing

8 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Nu merge sa scrii in casuta?

| dodo1530 a răspuns:

Poate e prea aglomerat site-ul sau poate calculatorul tau cu netul are vreo problema, mi se mai intampla si ie uneori dar isis revine, nu-ti fa griji

Succes!

| michelia a răspuns:

Poate nu ti-ai confirmat adresa de mail.
In cazul asta ai limitate raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa te asiguri ca ai e-mailul confirmat.
Daca nu trimite un mesaj adminilor la CONTACT si spune ce probleme intampini.
Te pup!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
site-ul merge destul de bine, da si tu un refresh la pagina, intrebarea vad ca a mers..insista.
daca totusi nu poti, trimite un mesaj adminilor aici
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

| Sebtimus explică:

Acum scriu de pe tableta si merge... Mentionez ca n-am nimic la calculator.

Răspuns utilizator avertizat
| iuli000 a răspuns:

Poate nu ti-ai confirmat adresa de mail. succes