| xNeverSayNeverx a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la intrebarile` puse pe TPU? ><

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Trebuie sa-ti confirmi adresa de mail. Cauta in Inbox si Spam un e-mail de la Echipa TPU si confirma-ti adresa, iar in cateva ore vei putea sa raspunzi fara probleme.
Succes!

| Karinakari99 a răspuns:

Probabil pentru ca nu ti-ai confirmat contul.Intra pe email pentru a-l confirma.Cei de la TPU iti vor trimite mesaj.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
nu stiu dc nu merge la tine
Dar sfatul meu este sa vb cu Stela si anume:
Intri la contact(se afla sus )
Dupaia completezi cu datele personale si cu mesajul tau pentru Stela(adminul site-ului)
Bafta!

pa, pa

| Curiosu a răspuns:

Poti sa raspunzi numai ca dureaza ceva timp pana ca raspunsurile sa fie aprobate(in cazul in care injuri raspunsul este respins)

| Deeutzica a răspuns:

Pentru ca trebuie sa acumulezi peste 1 000 de puncte si imi pare rau pentru tine asa mi s-a intamplat si mie

| MissJupiter a răspuns:

Poti raspunde la ele dar trebuie sa fai click pe "raspunde" dupa ce ai scris raspunsul si sa astepti sa fie aprobat

| Mynameisheartyouagainwithmy a răspuns:

Poate trebuie sa iti faci alt cont se pare ca e defect!