| JustSimple a întrebat:

De ce nu pot vedea raspunsurile la intrebarile mele?

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

Uita-te in contul tau la intrebarile mele, si vezi daca ti-a raspuns cineva " am fost ajutat de"

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Trebuie sa ai putina rabdare si in scurt timp raspunsurile vor aparea.
Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele nu apar instantaneu, trec prin filtru de siguranţă şi dacă respectă politica site-ului vor apărea şi public. Trebuie să ai un pic de răbdare, de asemenea când se face reactulizarea!
Este bine să ştii, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Le poţi vedea, numai trebuie să aştepţi cam 10 minute până se actualizează.

| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Se actualizează mai greu, după 5-10 min vor apărea.
Bye!

| Bybanu a răspuns:

Apar mai greu, nu te grabi.