| Aura_6678 a întrebat:

De ce nu reusesc sa imi confirm adresa?
fundita

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa te inscrii. Apoi acestia iti vo-r zice sa confirmi adresa:Sa confirmi adresa inseamna sa intri la mailurile tale si acolo iti arata TPU:Dai click.si acolo vei vedea:Confirma adresa.Dai click si iti este confirmata. Daca nu ti-o aparut mailul trebuie sa intri aici:Da click:
http://www.tpu.ro/contact
Aici iti vei scrie numele,emailul corect, si mesaju
Mesajul insemnand ca ce nu este inregula cu TPU(ce te deranjeaza, sau nu sti)
Succes!

1 răspuns:
| N3X7 a răspuns:

Tio venit mailu cu confirmarea?
Daca nu mai astepta 1zi...
Daca ti-a venit si tot nu merge incearca sa.ti schimbi adresa de mail si sa.ti mai dai o confirmare.
Bafta.happy