| Allison2009 a întrebat:

De ce nu se face o categorie cu Totul Despre Useri adica sa putem vorbi despre useri TPU?

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea sunt fanul barfei...

greece12
| greece12 a răspuns:

O logica simpla ne arata ca Totul despre TPU include si discutiile despre useri,nu e greu sa pui o intrebare de genul "Cine e X,ce parere aveti despre el/ea",nu?
Eventual sa-l intrebi direct intr-un mesaj privat,ca sa nu incarci site-ul,sa zicem.
Personal sunt deschisa ideii,ma numar printre userii care n-au nimic de ascuns,dar te vei gasi in fata unora care functioneaza numai sub incidenta legii anonimatului si nu numai ca te vor refuza scurt,dar posibil sa-ti si deschida vreun mic razboi, cerand clauza userului cel mai favorizat, ca sa parafrazez.
Si, ca sa-ti raspund conform TPU, site-ul asigura anonimatul userilor si o noua categorie ar incarca si mai mult un server si asa prea incarcat.
Dar ideea ta imi place la nebunie!
happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Chiar crezi ca ar fi benefica o astfel de categorie? pai iti dai seama ca ar fi pareri pro si contra si ar iesi o polemica de toata frumusetea.
Nu cred ca ar accepta adminii o astfel de categorie, dar daca insisti.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Interesant! Sunt de acord. Aviz administratorilor TPU.

| Trolli a răspuns:

Hmmm! Sa fie ceva in genul?
"Băi, ai vazut ce avatar are x...hăhăhăhă"
sau: "Saracuțul y, a luat 3 nefolositor la un raspuns! Sper sa nu fie deprimat din cauza asta... sad"
sau: "Intrebarea aia a lui z e chiar...nu stiu cum sa zic, frate! Eu chiar nu stiu ce a fost in mintea lui! asa ceva..."

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Da, da! love struck

Sau stiri in genul TimesNewRoman:

"Soc! NOname a mai primit inca un buton roz!"

"Exclusiv! Vedeti aici cum vorbeste sabin89 in privat fata de cum intreaba la S&F. Scrie de 3 ori mai mult si la font de 5 ori mai mic!"

"Tragedie! Sofer/Spetsnaz a lovit-o pe ardnaxur1961 cu un tir Volvo!

Mereu m-am plans de analfabetii astia de pe TPU care nu iau Bacul, dar nu credeam ca unul ma va si baga in spital de pe sosele! Dar nici cu CFR-ul lui peste praijt nu o sa umblu!
"

"Incredibil! Categoria Trivia/Amuzante a fost redenumita in T/A!

Intrucat de ani de zile nimeni nu mai stia semnificatia acelei categorii, s-a decis denumirea ei in T/A, ca doar asa-i zice toata lumea, desi nimeni nu stie etimologia sau abrevierea sa.
"

E confirmat! Categoria D&S va deveni prima pagina TPU!

Deoarece este cea mai accesata categorie si cele mai mari probleme ale utilizatorilor TPU sunt de natura sexuala, adminii TPU au decis ca D&S sa devina prima pagina TPU. Astfel, dupa cum a declarat o distinsa membra a administratiei care nu doreste sa-si mentioneze numele de familie, desi toata lumea-l stie deja, Durex va genera mult profit pentru TPU si 1424.ro.
"

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta mai lipsea! haha

Si eventual o rubrica: top rusinica! (top cele mai penibile intrebari + top cele mai penibile raspunsuri)!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Trolli):

Daca il intrebi pe Google chiar exista asa ceva.Si pw facebook! Dar acolo ajung postarile sterse laughing

| Trolli a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, am vazut si eu cateva intrebari care au ajuns pe facebook! laughing un fel de panoul rusinii!

| EvilThoughts a răspuns:

Adminii nu ar fi de acord, deoarece la un moment dat s-ar ajunge la un fel de "bârfă", pe care nimeni nu o dorește. Dacă vrei să vorbești cu cineva despre cineva îi dai mesaj privat și uite așa se rezolvă problema.
Site-ul ăsta este unul extrem de bun și folositor, iar categoria propusă de tine nu ar ajuta la îmbunătățirea acestuia, de aceea nu cred că ideea s-ar aproba.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După părerea mea, această "categorie" ar fi de prisos - ea poate fi ( şi chiar este ) INCLUSĂ în prezenta categorie : "Totul despre TPU" happy
Având în vedere că este vorba despre userii TPU, orice "discuţie" despre aceştia se poate purta ( şi s-a mai purtat ) la această categorie...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

De ce să se vorbească non-stop de mine? deja se face...

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,,despre'' ci,, intre''. Asfel s-ar putea duce la barfe, lucru nedorit de admni
Pentru asta s-a creat mesagria.Deci,ma abtin!

| zurick a răspuns:

Zurick-fata cu creier de fată
-fata care ți-a zis că s-a scumpit
biletul de autobuz(știu că știai
că ideea ta este foarte bună

deci poate adminii o să facă
ceva de 1 iunie)

| Allison2009 explică (pentru zurick):

Nu am inteles absolut nimic straight face cred ca ai probleme grave...imi pare rau de tine

| zurick a răspuns (pentru Allison2009):

Drăguță,asta e dacă n-ai înțeles, eu nu mă complic...Și de ce îți pare rău?
N-ar trebui să-ți pară rău decât pentru existența ta, atât te privește.
O zi bună!

| kar1GaNNN a răspuns:

Sunt foarte de acord tinand cont ca putem vorbi despre alti utilizatori TPU.
Ar fi foarte frumos, ai +1!
Pa, pa! happy

| MskDesign a răspuns:

Cred ca ar fi o idee buna ca si cea pe care am vazu-to azi, parca, de a se face o aplicatie android.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece deja facem asta la categoriile deja bine cunoscute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, o categorie de barfa despre noi. Interesant. Aprob!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal, sa stie lumea ce fel de partida sunt. Daca sunt casatorit, divortat, ce masina conduc...intr-un cuvant, sa nu mai pierdem timpul aiurea si sa n-o dam in ipocrizii aiurea ca ala cu pantofi.