| Mihaela_4617 a întrebat:

De ce nu va puneti pozele si numele voastre adevarate pe TPU?

Răspuns Câştigător
| AlexMercer a răspuns:

Pt ca nu suntem pe un sit de matrimoniale

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce am face-o?
Toţi suntem sub protecţia anonimatului, şi este unul dintre plusurile acestui site. Cum ai vrea să obţii sinceritatea maximă (sunt multe întrebări jenante, care cer un răspuns cel puţin la fel de jenant), dacă toţi ne-am dezvălui identitatea? Am fi mult mai rezervaţi şi preacauti, am evita să punem anumite întrebări şi ne-am feri să răspundem la altele. Comunitatea TPU ar fi fost mult mai superficială, falsă...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi de unde ştii tu că nu mă numesc ÉrotiqueConseils? Ah, şi nu-ţi place poza mea? Nu-i aşa că am faţă de sado-masobatting eyelashes?

greece12
| greece12 a răspuns:

Scopul site-ului nu e sa ne cunoastem intre noi, ci sa rezolvam diverse problemutse pe care le poate avea cineva...Nu?

| Dumnezău a răspuns:

Din cauza filosofiei lui Hegel si Schopenhauerwinking

Pentru ca este permis sa iti pui un nickname pe un site, pentru a-ti proteja cat de cat intimitatea si altele.Si nu,in viata reala nu ma cheama Nemanja(desi as vrea), cum am la nick, e doar un nume placut.Cheers! big grin

| porumbitza a răspuns:

Ca sa ne intrebi tu.

| Minks a răspuns:

Fiind o comunitate virtuala avem dreptul la alegerea unui nick care sa ne protejeze identitatea. Simplu, nu?

| CoffeeTIME a răspuns:

De mere, pere şi alte fructe -___-"

| Petre a răspuns:

Si cu ce esti mai fericita daca le punem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Fiecare cum poftește.
Pa, pa. Sa ți cont de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că site-ul face tot posibilul de a ne proteja identitatea, iar noi s-o mai dezvăluim? Pentru ce? Și așa unii sunt în stare pe acest site să folosească datele pentru a-ți face rău! Am întâlnit situații!
Eu, cum văd o întrebare, care doar cere date personale, așa, fără vreun scop anume, o raportez numaidecât. Politica site-ului interzice asemenea întrebări!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Fiindcă așa zice o anonimă numită Mihaela? De fapt toți suntem anonimi aici. Pentru o mai mare siguranță.

| Mirrrra a răspuns:

Tu nici n-ai poză...