| Razvan94 a întrebat:

De ce pnm mi s-a schimbat nick-ul din "razvan" in "razvan_2065"?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Echipa TPU a introdus regula ca fiecare utilizator sa aiba numele diferit, pentru eliminarea confuziilor, asta pe data de 2 septembrie. Si-a pastrat numele utilizatorul aflat mai sus in ierarhia TPU(cel aflat intre primii 5.000) ori cel mai vechi pe site. Ai primit un mesaj sa-ti schimbi numele pana in 12 septembrie. Fiindca nu l-ai schimbat programul TPU l-a schimbat automat, adaugand linia de jos si un numar aleatoriu de 4 cifre. Da o cautare in COMUNITATEA si o sa vezi si alti razvan cu liniuta si 4 cifre. Numai bine!

6 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Deoarece mai este altcineva care are nick-ul razvan.

| Razvan03Andrei a răspuns:

Si mie mi-au facut la fel de cand s-a bagat cu seniori(cred)...
Eram Razvan cu a(cu caciulita, cum se aude), dar acum mi l-am modificat eu Razvan03(normal,fara diactrice)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2188
Acum știi!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru eliminarea nickname-urilor identice.
Află de aici mai multe: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2188 .

| CannbalCorpse a răspuns:

De merge

| Tsunade99 a răspuns:

E normal sa fie asa, daca si alt user mai are numele tau, cel cu rankul cel mai mare isi va pastra numele si celorlanti useri cu nick-ul razvan li se vor adauga niste cifre, ca sa nu se confunde useri.