| LiliJB a întrebat:

De ce poza mea se misca doar cand ma duc la profil si dau clik pe ea? Nu trebuie sa se miste peste tot? Am vazut membrii care am poza care se misca si fara sa te duci la profil.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca este prea mare, marimea maxima pe acest site este de 60 / 60.

Incearca pe asta:

http://i.imgur.com/VQ3FwU4.gif

2 răspunsuri:
| Valentin_Valy_1996_7gwz a răspuns:

Depinde de site. de poza si de net daca se incarca greu nai sa vezi poza ca se misca... si mai este si rezolutia in profil vezi poza mai mare si altefel mai mica... dar acum nu se prea folosesc aceste poze.

| darrio2007 a răspuns:

Este mare rezolutia.Intr-adevar se misca.Frumoasa poza.