| curlyhair a întrebat:

De ce sunt asa de importante fundele pentruvoi?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cine te-a minţit?

Apache
| Apache a răspuns:

Nu vorbii in numele la toti...

| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru că nu suntraised eyebrows.De când a ajuns şi "funda" ceva atâta de important pentru noi?!

| Klepto a răspuns:

Unii le flambeaza si le servesc ca desert, altii le fac la cuptor cu scortisoara, eu prefer sa le rup petalele in ritmul "Ma iubeste, nu ma iubeste" ca pe niste trifoi.
Cand o sa aflu la ce-s bune si daca in viitor o sa le pot schimba cu ceva, poate atunci o sa fie importante, pana atunci sunt doar niste panglici de par virtuale si niste motive de cearta intre useri.

| Vizitiul a răspuns:

Care "voi"?

| curlyhair explică (pentru Vizitiul):

Nu toti
unii care la sfarsitul raspunsului spun"Funda" sau "Funda plss"
nu spun ca eu n-am pus

| Abandoned a răspuns:

Pai sunt jucariile mele preferate. Imi place sa le rod. Rezista cel mai mult! Ham ham! Funda? puppy dog eyes

| ღClauuღ a răspuns:

Nu sunt disperata dupa fundite dar imi place sa am cat mai multe; x adica e frumos cand cineva chiar apreciaza tot ce spuihappy; x

| κλάους a răspuns:

Pentru mine nu sunt asa de importante. Eu am venit aici ca sa ajut, daca pot, si sa fiu ajutat. Dar, fundele imi arata daca raspunsul meu a fost folositor pentru cel care a postat intrebarea/problema si imi spune daca stiu ceva despre ceea ce am raspuns.

| treideca44 a răspuns:

Pentru mine nu sunt importante big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu sunt importante chiar deloc, dar unii sunt disperati rau, mai si intreaba dupa ce dau raspunsul - funda? laughing) penibil straight face

| virus29 a răspuns:

Cine are mai multe funde inseamna ca il duce bibilik zic eu> ca nu le ia asa pe ochi frumosi

| jhonyx85 a răspuns:

Virus29 eu te contrazic eu stiu multi care au luat funde pe nedrept. Nici pe mine nu ma intereseaza fundele, ca oricum nu rezolvi nimic daca le ai sau nu. Si da chiar sunt penibili aia care cer funda oh go on!

| Knif3R a răspuns:

Nu stiu vreau sa aflu si eu de ce sunt importante. Dasta mi-am si facut un cont pe site-ul asta rolling on the floor