| IngerulSiDraculTau a întrebat:

De ce TPU are atatea erori in ultimul timp? ca incerc sa ma conectez si mi se incarca foarte greu site-ul, de multe ori imi da eroare

Răspuns Câştigător
| Anonimul3315 a răspuns:

Te inteleg si mie imi apare doar ca mie imi apare imediat ce ma loghez ups se pare ca avem o problema depunem efort so rezolvam cevade genu nu stiu cum sa te ajut

| IngerulSiDraculTau explică (pentru Anonimul3315):

Asa imi apare si mie iar de pe telefon nu iti spun ca ma dispera nu ma pot loga deloc nu pot raspunde la intrebaricrying(offfffffffffffff

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă la fel seară de seară.
Şi da, nu e deloc plăcut.

Uite ce a spus Alexandra în legătură cu acest subiect.

"Din pacate, ni se intampla sa intampinam dificultati tehnice. Chiar dupa un upgrade la server, cateodata sunt foarte multi utilizatori in acelasi timp pe site si se depasesc capacitatile. Lucram la remedierea acestei situatii si continuam seria imbunatatirilor aduse TPU.ro.

Alexandra - TPU"

Sursa: http://www. TPU.ro/totul-despre-TPU/mi-se-pare-mie-sau-TPU-are-multe-erori-de-server/.

| TPU.ro a răspuns:

Aseara serverul nostru a intampinat cateva probleme, dar colegii mei au remediat situatia.
De la inceputul anului viitor, situatia neplacuta a erorilor se va solutiona pentru ca am achizitionat un nou server si a fost inceput lucrul pe partea tehnica.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Punem pariu ca te inseli? laughing

| Vizitiul a răspuns:

Eroarea se trage din eronat? Ma depaseste situatia.