| alina_6005 a întrebat:

De ce trebuie sa astept atat de mult sa-mi dea cineva un raspuns?

7 răspunsuri:
| QAlessia a răspuns:

Draguta, trebuie sa astepti pana cand Administratorul aproba intrebarea, apoi trebuie sa astepti sa o publice, si apoi trebuie sa astepti pana cei de pe TPU gasesc intrebarea happy.
Sper ca te-am lamurit :*
Multa bafta, si o zi buna! happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o singură întrebare la care deocamdată nu ai primit răspuns, trebuie să ai un pic de răbdare până se o găsi cineva care știe răspunsul!
Pa, pa.

| ella_9396 a răspuns:

Poate ca nu stie nimeni raspunsul la intrebarea ta ...se intereseaza si apoi iti dau raspunsullove struck

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! asa asteapta cred toata lumea si e si normal.trb sa astepti, in functie de acei oameni.in functie de cum dau ei raspunsulhappy
nu e ceva iesit din comun, deci nu te speriahappy
ok? fundita?

| AlEXxx21 a răspuns:

Asteapta asteapta ca o sa vina cineva
*)

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sunt mai multe optiuni:
-ori nu stiu utilizatorii care sunt in acel moment online si iti vad intrebarea, sa raspunda
-ori [si asta e destul de sigur] dureaza putin pana administratorul aproba raspunsul si pana cand este publicat.
O zi buna!

| Deea3 a răspuns:

Trebuie sa astepti atat deoarece, dupa ce administratorul iti accepta intrebarea trebuie sa intre cei de pe TPU, iar daca acestia stiu ce sa-ti raspunda iti raspund si iti arata raspunsul daca nu trebuie sa astepti pana cand un utilizator al TPU-lui iti va raspunde.
Sper ca te-am lamurit.
FUNDA?