| anonim_4396 a întrebat:

De ce userii juniori sau mai noi de 3 luni, nu pot vota? Si daca s-ar apuca cineva sa faca conturi sa se nominalizeze singur, decizia finala tot a adminilor ramane.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Haide, nu fi supărata. L-am votat eu pe IMC90 numai pentru tine rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

laughing
Deci trebuie sa-ti multumesc de doua ori, pentru. vot si ca mi-ai citit gandurile laughing

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Rămâi datoare rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Dracubolique, eu n-am fost destul de bun pentru votul tau, mmhm?!

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde gelozia asta? Ești supărat că ți-am furat funda la întrebarea cu Blair Witch Project? rolling on the floorrolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Imi venea sa-ti dau ca tastatura in cap cand ai bagat-o pe aia cu " și că sunt supuși unui adevărat pericol "... singurul pericol de care erau perfect constienti era ca o sa-i piste tintarii!

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă-mă, că nici nu știi ce-am suferit când am văzut că nu pot vota.sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, nu avem valoare sad

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te-a pus dracu sa-ti stergi contul! Asta e blestem din partea lui Dottore - nu Valentino Rossi - ca ai halit clisee si i-ai ponegrit ostile, facandu-i uslamisti. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

'Tu-i fața aia de desene animate.rolling on the floor

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca-i bine sa insultati, domnu' GenOm.Ma tem ca n-aveti prestanta politica.Si oricum... daca ar fi un lider bun, nu care sa-si dea cu stangu-n dreptu', nici n-ar mai conta fatau', ci doar capacitatile sale.Stiu ca esti dezamagit ca ocupa el tronu'...doar isi pierde Rumunija "valorile transatlantice europene cu greu obtinute si implementate". laughing

Numai eu rad la frectiile astea cu orgasm multiplu al unora fata de UE?

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Rău cu UE, da' mai rău e fără UE, cum ar zice o nimfomană selectivă. Dacă noi avem nevoie de străini să ne bage sla-n coaste, ca să facem ceva măcar decent (n-am speranța că UE e salvarea, ar trebui să știi asta până acum despre mine), atunci fie. Un oarecare Carol - ăla primul, șmecher, nu suferindul de priapism - a zis ceva isteț: "românii-s un popor ciudat. Nu-s în stare să se conducă singuri, dar nu-i lasă nici pe străini să-i conducă." Nu țin la identitatea și mândria națională, la tricolor, atâta vreme cât ne zbatem în foame. Mi se rupe la modul cel mai european de ele.
Cât despre valorile alea dintre ghilimele (tu le știi, nu ca Ponta) despre care zici tu, ca și cum aș fi folosit eu, vreodată, un astfel de discurs, sunt la fel de plin de râs ca tine cu privire la ele. Atunci, când ți-am scris eu rândurile alea, ți-am prezentat fapte, nu perorații și demagogii, fapte cu care nu eram de acord și nu-s nici acum. Puteam să-ți scriu dedesubt și de Băsescu încă pe atâta, înainte de culcare.
Oricum, pe mine cel mai tare mă întristează - să spunem așa - cum ajung oamenii să sară unii la gâtul altora pentru niște opinii politice. Divide et impera, much?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' titlul ăsta se poate obține o singură dată, la fel ca Utilizatorul Anului, sau se poate monopoliza, cum făcea Lyon cu titlul din Franța la fotbal, acum ceva ani?laughing Măcar să știu ce lună să-mi aleg, dacă e prima variantă.rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ce premii vor mai fi laughing daca va fi vreodata o croaziera, atunci concurez si eu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Așa ziceam și eu, dar tu cât crezi c-o să țină chestia asta? Eu, mai mult de juma' de an - maxim - nu-i dau.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Probabil pana incepe sa bata vantul prin bugetul lor si ultimul premiu ramane, site-ul insusihee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ăla mă bag. Vreau să am plăcerea să dau cu vaporul de mal.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi sa nu prinzi vreun bilet pe Costa Concordia rolling on the floor rolling on the floor

| Soowhaat01 a răspuns:

Ca cica cei seniori sau macar cei care au contul' de 3 luni pot vota. Si este o porcariestraight face

| anonim_4396 explică (pentru Soowhaat01):

Ei lasa, nu va ofticati atat!
Trebuie sa stiti cum merg treburile ca sa puteti spera la ceva mocca de la TPU. Ei bine, treburile merg cum vor userii anului, nu cum vrem noi, plimea...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu mai bine decat tine cum merg treburile pe TPUhee hee