| LTAA a întrebat:

De dimineata am observat ca a fost introdusa functia "Jocuri" happy, in partea stanga, la "Logat ca...".
But, Houston, we have a problem, cand accesez Link-ul, imi cere sa ma loghez (cu toate ca sunt deja), dupa ce scriu datele CORECTE, imi apare din nou pagia de log in, si tooot asa!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Incearca sa iti stergi cache-ul si cookie-urile. Daca problema persista, avem nevoie sa ne ajuti cu mai multe detalii si sa ne zici ce browser folosesti.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mie imi apare "No user found" Sunt inca unele mici probleme presupun, depinde de browser poate internet si cine stie.Asteptam sa le rezolvre, am inteles ca mai sunt useri care au probleme.

| TPU.ro a răspuns (pentru Liviu):

Problema cu "No user found" ar trebui sa fie acum rezolvata. Incearca si vezi daca e in regula si poti sa te joci.

Alexandra - TPU

| Liviu a răspuns (pentru TPU.ro):

Dap,mersi a fost rezolvata, chiar acum ma minunez big grin