| carhartt a întrebat:

De doua-trei zile tot las raspunsuri la intrebari, insa tot 237 de raspunsuri am. De ce nu se updateaza?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-doua-zii/

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am trimis un mesaj adminilor, la randul lor mi-au trimis un mesaj ca au anuntat echipa tehnica si ca se va remedia problema..acum ramane de vazut.
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Sunt probleme tehnice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am asa, de aproape o saptamana, nici punctele nici raspunsurile nu se updateaza. Poti sa astepti sau sa le trimiti un mail...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza unor defectiuni, minore dar cursive.Nu se va pierde nici un raspuns sau punct, cu exceptia celor care incalca regulamentul.Numai bine.