| Fatayou a întrebat:

De la cine ai aflat acest site, TPU(toti pentru unul)si cand?

10 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

De la Google, cam acum 3 ani.

| mgtow a răspuns:

Cautam informatii in legatura cu tipii care nu au noroc la fete fiind virgini si mi-a iesit TPU in cale, in 2009.

| Musique a răspuns:

Am aflat singură, acum 2 ani și ceva.
Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai tin minte exact ce am facut.In 2010.Am tastat ceva pe Google si am dat de TPU.Am fost curios ce este(imi amintisem de deviza muschetarilor). Toti pentru unu, unu pentru toti.

| Furculingură a răspuns:

L-am descoperit întâmplător prin 2010 căutând ceva pe Google.

| Wehrmacht a răspuns:

Acu' ceva ani. Dadeam diferite search-uri pe google si tot intram pe TPU fara sa vreau.Am facut o plimbare pe la D/S, Adolescenti, S/F si inca cateva si am decis sa fac cont si sa raman p-aici.Parca cu 1-1, 5-2 ani pana sa apara categoria "Religie".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat de el involuntar.

| MisFit20 a răspuns:

Il stiu de ceva timp, insa cont am de curand, am dat peste el navigand pe net, plus ca niste prieteni il folosesc destul de des.

| Alexandraaq a răspuns:

Cautam niste informatii si am dat pe primul site si am dat de TPU si mi-a palcut big grin. Nu mai stiu cand!

| Alina23012000 a răspuns:

L-am aflat singura, cand cautam diverse chestii.