| miamia1 a întrebat:

De o saptamana si ceva nu mai reusesc sa trimit raspunsuri la nicio intrebare. Scriu raspunsul, dau "Raspunde" si apoi nu imi mai apare nimic, chiar daca astept mult de tot.
De ce?
Mentionez ca am un computer performant care nu se mai blocheaza in alte conditii, iar conexiunea este buna: 130 Mbps.
Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema cu IE de vreo 2 saptamani. In special cu ultimele 2 versiuni.
Pana se repara problema ai 2 optiuni:
-folosesti alt browser:Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, etc.
-poti folosi in continuare TPU.ro cu IE(versiunile 9 si 10 fiind cele cu probleme) dand click pe butonul de compatibilitate din bara de adrese.
http://de.ryerson.ca/exam/images/clip_image002.jpg
Asta pana se repara problema.

1 răspuns: