| Cayus a întrebat:

De obicei cand pun o intrebare sau cand altu pune intrebari imi scirie 2 raspunsuri/1/3/... dar cand ma uit la intebare - no answers. Intrebarea mea e cate min trebuie sa astept a poti vedea aceste rasp?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Trebuie sa astepti cam 10-15 minutehappy

| Tymycy a răspuns:

Trebuie sa fie apropabe raspunsurile.