| Fatamuntilor a întrebat:

De saptamna si mai bine tot incerc sa -mi schimb poza de profil si nu reusesc
Cunosc procedura,a mai facut-o. Aleg poza, dau salvare si zice ca profilul meu a a fost salvat.Cand ma uit, tot poza mea cea veche.Stiu ca trebuie sa treaca prin filtrul adminilor, dar de o saptamana tot astept...Si e nimic obscen ca nu obisnuesc.Si ma gandesc ca trebuie sa primesc notificare intr - un fel
Sa fie laptotul meau de vina? (Bursuc sichappy )Sau poza prea mare?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună, Angycut!

"Sa fie laptotul meau de vina? "

NU, Angy, tu eşti de vină că vrei să pui vreo poză cam "obssscenă";)
"Meau"/MIAUUU, sâc =))

Acum, revenind la chestii mai serioase :), cunoşti "procedura" : Dacă, totuşi, nu reuşeşti să rezolvi "problema", atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact
Cristina va fi pe fază şi va rezolva situaţia :)

O zi faină să ai!

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

Am reusit intre timp.Am scris si la contact,Cristina a raspuns,a cerut detalii, mi-a raspuns imediat
De fapt, pozele fiind asemenatoare, cred s-a salvat, dar cred ca ma lovise sorele in cap si nu am observat laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu mai sta şi tu la soare!
N-ai văzut că-i cod galben/portocaliu de caniculă?

Apoi, păţeşti că "te loveşte soarele-n cap" rolling on the floor
Şi mai vi s-o stresezi degeaba şi pe Cristinawinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate Cristina e în vacanţă şi de data asta nu ne-a anunţat.

| LostInPark a răspuns (pentru NOname):

E apa rece, tot cu laptop in brate sta.Cand vine inapoi sa-i dai pantalonii jos si ai sa vezi. happy

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Sa nu ne anunte?
NU CRED! Azi mi-a raspuns la mesaj!
TREBUIA sa-i scriu si despre asta...