| Tsunade99 a întrebat:

Dece azi am mai putine puncte decat ieri?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că unele întrebări la care ai răspuns au fost şterse (nu anonimizate, ci şterse de tot) cu tot, cu răspunsurile tale.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost șterse întrebările acolo unde ai răspuns și implicit s-au pierdut și punctele.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Daca te referi la punctele din ultimele 7 zile. atunci deoarece au trecut cele 7 zile de al actulalizarea saptamanala si punctele au inceput sa scada!
daca te referi la punctele totale. atunci cel mai probabil e eroare de la TPU

| Flav a răspuns:

Si eu am avut mai multe partide sexuale esuate. Nu intreba de ce!

| Dash a răspuns:

Punctele n-au cum sa scada.
Cred ca te-ai uitat la punctele din ultimele 7 zile. (important e primul numar, nu cel din paranteza).