| Anonim846975 a întrebat:

Deci... Am o problemă.
Tatăl meu lucrează la o firma in Austria si vrea ca vara asta sa ne ia cu el in Austria (suntem eu mama fratele meu mătuşa mea si verișorul meu), dar statul din Austria nu Ne lasa 2 familii in acelaşi apartament, iar mătuşa mea nu se poate muta in alt apartament, deoarece nu are contract me muncă în Austria. Am nevoie de ajutor urgent,

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu avem de unde da apartamente cadou in Austria saptamana asta. Incearca sapt care vine. Sincer imi pare rau pentru voi dar solutiile nu sunt la noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi cu ce sa te ajutam? nu mai pleca daca nu ai unde