| TheFeeye a întrebat:

Deja devine enervant. Îmi tot apare că am mesaj nou, şi când dau să văd mesajul, apar tot mesajele pe care le ştiu. Am şters ultimile mesaje doar să nu îmi mai apară. Degeaba. Este stresant.
Ce să-i fac să nu îmi mai apară? frustrated

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact şi în câteva zile (cel târziu) adminii îţi vor rezolva problema! Succes!

2 răspunsuri:
| TheFeeye explică:

Nu e vorba de o zi, ci de cateva zile imi face asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putina rabdare, poate dura o scurta perioada pana vei putea citi mesajul(in jur de 15 minute). Daca nu va aparea, inseamna ca a fost doar o mica eroare(traficul pe site este foarte mare si isi mai fac aparitia si astfel de erori).