| anonim_4396 a întrebat:

Desi am bifat anumite categorii sa nu imi apara totusi apar. de ce?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Ana, te rugam sa ne trimiti pe contact@TPU.ro mai multe detalii despre acest aspect. Care sunt categoriile pe care le-ai ignorat si unde inca iti mai apar intrebari aferente acestora?

Alexandra - TPU

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru TPU.ro):

Acum se pare ca a mers.dar prima data nu

| ChioruL14 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Pai eu cand iti zic ca ceva n-ai facut bine, nu ai vazut bine sau nu a luat site-ul comanda din prima, tu ma iei cu stupide si cretin...cand de fapt esti tu un copil bomba, retardat care nu stie sa apese un buton si sa deduca niste probleme simple.

5 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

N-ai bifat bine, apasa mai tare pe mouse cand bifezi

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ChioruL14):

Nu fi cretin, stiu ce zic

| hideaway a răspuns (pentru ChioruL14):

Daa ce explicaţie bombă i-ai mai dat. laughing