| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza foarte multi utilizatori TPU dau raspunsuri tampite la anumite intrebari puse pe TPU?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fiecare atât cât poate...

| hideaway a răspuns:

Dacă îmi permiți, aș vrea să-ți reformulez întrebarea; ar sună așa:
"Din ce cauza foarte mulți utilizatori tâmpiți de pe TPU, dau răspunsuri tâmpite la anumite întrebări tâmpite care se pun pe TPU?"
Acum vine răspunsul:
Pentru că sunt amatori, saaaaaaaau, sunt un pic duși cu capu', sau vorba alexutsssei, că să nu adoarmă în fața calculatorului. laughing

| aliceinchains a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin "răspunsuri tâmpite". Unele sunt așa, pentru că ăia sunt mult prea proști și au IQ-ul egal cu numărul de la pantofi, iar alții dau răspunsuri de genu, ca să facă mișto și să râdă pe site. Iar ăia (unii, evident) nu sunt proști, dar o fac pentru distracție.

| Ana94 a răspuns:

Ca să ia funda aia şi îi mai şi vezi cerşind-o, chiar dacă răspunsul lor e total pe lângă întrebare...

| Hombre a răspuns:

Pentru ca suntem tampiti la fel ca intrebarea ta d'aia.laughing

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Raspunsurile tampite se dau atunci cand e si intrebarea tampita, pentru ca normal ca la aia care zic ca isi baga castraveti in fund, nu poti sa le dai un raspuns normal, sau, cei care pun intrebari la categoria gresita, le spui ca au gresit, dar continua sa puna intrebari tot acolo, care n-au nici o treaba cu acea categorie!

| Woodenpints91 a răspuns:

Dă şi exemple, că răspunsurile tâmpite sunt de mai multe feluri.

| Furculingură a răspuns:

Ce tampenie...

| Dark13 a răspuns:

Se straduiesc sau vor sa dea foarte multe raspunsuri si tampite

| Alyna36 a răspuns:

Pentru ca sunt plictisiti si asta e un fel de a le umple timpul liber!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate pentru faptul ca intrebarile sunt la fel de tampite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu si la subiect: Lipsa de ocupatie.

| WhoWhoWho a răspuns:

Ca le place,le place,le place,place,place!winking Nu au ce face,ce face,ce face, face, face

| alexutsssa a răspuns:

Se plictisesc si ca sa nu adoarma in fata calulatorului dau raspunsuri tampitebig grin