| Nexon a întrebat:

Din ce motiv mi-a disparut o intrebare?

11 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Mai exact, cum "suna" întrebarea respectiva?

| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea ta a fost stearsa datorita continutului legat de piraterie. Daca nu vrei sa risti suspendarea contului, nu mai posta asemenea lucruri.

Alexandra - TPU

| Neimportant a răspuns:

Întrebărea care nu mai apare este raportată şi ştearsă din cadrul comunităţii din cauza conţinutului care poate fi obscen, ilegal, piraterie, sau caracterul irelevant, sau neinteligibil, spam!

Sau mai este altă variantă: categoria.

| Vizitiul a răspuns:

Nu-i neaparat nevoie de un motiv intemeiat pentru a-ti disparea posturile de pe TPUrolling on the floor).

| MrAngelus a răspuns:

Ai fost raportat (ai folosit un limbaj obscen, ai incercat sa-ti faci temele, intrebarea avea caracter ielevant... mai multe detalii aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente - "Ce presupune o raportare?")

| ItachiUchiha a răspuns:

Intrebarea a fost stearsa din motivul pirateriei online sau cineva din aceasta comunitate tia raportat intrebarea. Funda.

| IM5 a răspuns:

Poate cineva ti-a raportat-o

| Diia94 a răspuns:

Sau poate ai mai multe si ultimele intrebari iti dispar

| Nexon explică:

Intrebarea era : Salut! As dori un site de unde sa downloadez GTA vc ( sa mearga multyplayer). Dau Funda!

| hideaway a răspuns (pentru Nexon):

"Întrebarea respectiva a fost ștearsa datorita conținutului legat de pirateria online."; asta e cauza.
Și @ZzSelenaGomezzZ a pus aceeași întrebare :
http://www.tpu.ro/go-to-answer/7166079/

| Nexon explică:

Piraterie...si ce sa fac? sa cumpar jocu din magazin? laughing