| jokerul100 a întrebat:

Dintre Legiuitoarea si NoName voi cu care tineti?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Știi că nu ai voie să ai mai mult de un cont pe TPU, @Musique?
Respectă politica site-ului!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Ce conteaza?

| misterioaѕa a răspuns:

Legiuitoareabig grin

| Jessica a răspuns:

Ce sa tinem? rolling on the floor Ele ajuta oamenii ma. Amandoua sunt la fel de bune in felul lor. E cam stupida intrebarea asta nu te supara.

| Dennys1521 a răspuns:

Noname clar

| unCalutz a răspuns:

Ce e cu intrebarea asta?

| unCalutz a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui
Se alege ceva(userul anului)?

| Bibuşca a răspuns:

NOname dar si pe Legiuitoarea amandoua sunt niste scumpe :X.

| HappyCandy a răspuns:

As spune ca NoName merita un loc l-ai bun (rank) raspunsurile ei le-am vazut mai des dar ea mai si raspundea la mesajele mele cind o intrebam ceva despre TPU pe ea o sustin

| HappyCandy a răspuns:

Buna
Prima data am zis de Noname dar as zice ca si legiuitoaea e activa, Ce poti alege dintr-un expert si un expert
Papa

| Musique a răspuns:

Avand in vedera ca NoName mi-a raspuns la prima mea intrebare (de pe alt cont) o voi alge pe ea love struck

| MrSpooky a răspuns:

NoName

| Furculingură a răspuns:

Cu niciuna. Tin cu mine big grin

| Bastet a răspuns:

Depinde...se bat în ciocolată?

| BadBoyCristy a răspuns:

NoName.

| JustmeV a răspuns:

NoNamewinkingbig grin
dar si Legiuitoareawinking

| Fifylici a răspuns:

Eu le iubesc si le stimez pe amandoua.
Sunt diferite din toate punctele de vedere dar amandoua se afla pe site cu accelas scop.

| cristi987 a răspuns:

NoName

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NoName

cred ca ea da niste raspunsuri mai folositoare decat cele ale lui @Legiuitoareawinking

mi se pare ca @Legiuitoarea da multe raspunsuri in greata...straight face

ma rog rolling eyes

fiecare are dreptul la o parere...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea se pricepe in ceva. NOname in altceva.
Parerea mea este ca Leguitoarea este mai priceputa in vorbe intelepte si in sfaturi de tot felul. NOname se pricepe in relatiile cu cei din jur si are o rabdare si o caldura pentru utilizatori iesita din comun.
In concluzie, tin cu amandoua dar nu ai precizat cand si unde.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimeni, dragă! Pentru că nimeni nu ține cu mine! De ce-aș ține eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname.