| anonim_4396 a întrebat:

Domnisoara Alexandra, am o curiozitate, de ce mi-a fost sters raspunsul asta: "Deci se zice ca tipa e o curva tututa de mai toti...nu cumva o cheama Gramatica?
si pe cei doi copii nu ii cheama cumva Sintaxa si Morfologia?"

eu doar am repetat ce a zis acest user in intrebare

http://www.tpu.ro/......ie-sa-imi/

dar intrebarea lui de ce nu a fost stearsa, dar raspunsul meu da? oare pentru ca a apus acele stelute si eu am zis acel cuvant urat fara stelute?

va rog sa ma lamuriti, ca din cauza asta nu mai pot dormi noaptea, nu mai beau, nu mai mananc, bine...pot manca.
multumesc.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsul tau a fost sters pentru ca nu avea legatura cu intrebarea si a fost considerat irelevant.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai incalcat regulamentul, ai folosit cuvinte cu o conotatie sexuala, TPU ne fiind site porno, obligat ai fost raportat..citeste Intrebari frecvente
O zi bunahappy

| Danzell a răspuns:

De mere. Citeste regulamentul. Daca altcineva a facut asta nu inseamna ca ai dreptul sa faci si tu asta.
si in primul rand omul si-a cenzurat cuvintele. tu nu. automat ai incalcat o regula

ca sa nu mai zic ca ai dat un raspuns total pe langa subiect. ai incalcat-o si pe a doua.

un moderator nu are obligatia sa se justifice in fata ta. in cazul asta nici nu se pune problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te sfatuiesc sa incetezi a mai folosi pe site un asemenea vocabular.Ma uimeste ca mai ai si curaj sa intrebi de ce? Numai bine.

| kiv1990 a răspuns:

Pe tine te-a vazut prima, in plus intrebarile se verifica automat, dar raspunsurile manual