| anonim_4396 a întrebat:

Domnisoara Alexandra, de la TPU, am o intrebare pentru dumneata. N-o pun la Contact pentru ca domnisoara Cristina, de acolo, n-a stiut sa-mi raspunda prea bine.
Intrebare: De ce nu se mai afiseaza corect contorul de raspunsuri de la o intrebare? Acesta inca apare pe pagina categoriei sau pe pagina principala a site-ului(intre paranteze, dupa textul intrebarii), dar nu mai este vizibil pe paginile intrebarilor, chiar multe intrebari, nu doar unele. La unele mai apare, la altele(majoritatea) ba. Cristina spunea ca se strica contorul din cauza unor raspunsuri care se mai sterg de la intrebare. Oare? Nu prea m-a lamurit. Astfel s-ar fi stricat contorul cu totul din orice colt al site-ului, dar e vorba doar de afisajul acestuia pe pagina intrebarii!
La unele intrebari avem "x raspunsuri" pe pagina intrebarii, unde x=valoare exacta a contorului.
La altele(cele mai multe) avem "raspunsuri", fara valoarea contorului.
O zi buna si calduroasa!

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Trimite-ne pe contact@TPU.ro cateva print screen-uri sa vedem exact care e situatia.

Alexandra - TPU