| unbaiat_5498 a întrebat:

Dupa ce am raspuns la intrebarea unei altei persoane, dupa cat timp alege acea persoana un raspuns castigator la intrebarea sa? Persoana respectiva a pus intrebarea pe 28 Aprilie 2011.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Deci, după cum spuneam, răspunsul câștigător poate fi ales automat de sistem dacă are foarte multe voturi folositoare primite.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca cel putin un raspuns a primit minim 5 voturi de "inteligent" si/sau "folositor" (in total), atunci raspunsul castigator se va alege automat in a cincea zi (in functie de numarul de voturi), daca autorul intrebarii nu-l va alege pana atunci. Iar daca nici un raspuns nu va aduna cele 5 voturi, atunci utilizatorul respectiv va fi liber sa aleaga raspunsul castigator oricand doreste (robotelul nu va interveni).

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Utilizatorul care a pus intrebarea trebuie sa desemneze raspunsul castigator in maximum 5 zile de la data intrebarii, in cazul tau pana astazi, 2.05. Daca nu o face el atunci programul TPU va desemna ca raspuns castigator pe acela care are mai multe voturi folositor si inteligent, la voturi egale va fi desemnat raspunsul dat mai repede. Numai bine!

| Biby a răspuns:

Buna.
Pai asta te intereseaza pe tine, funda? Vad ca tu ai raspuns pentru funda.
E treaba lui ce face.Doar nu stim noi ce este in capul lui.laughing
Poate sa o dea si astazi, peste 2 zile, niciodata.
@Ioandelasal are dreptate. Daca nu a dat funda dupa 5 zile, echipa TPU o va da la cine are mai multe voturi.Dar se mai intampla sa nu se dea, daca nu este nici un vot.
Eu am o intrebare din septembrie si nici acum nu este data funda cuiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Gizăz a răspuns:

Crezi că persoana respectivă funcționează ca un robot? Cu o rutină bine stabilită? E un om. Poate da fundă azi, mâine sau niciodată.

| ZEU93 a răspuns:

Exista probabilitatea sa nu dea la nimeni, poate si-a dezactivat contul TPU happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu contează data cu exactitate, însă răspunsul câștigător poate fi ales automat de sistem dacă are foarte multe voturi primite.