| matrix100 a întrebat:

Dupa ce devin membru senior am voie sa trimit mesaje altor utilizatori. Exista vreo regula la aceste mesaje? Vreo interdictie ceva? Sau pot sa trimit ce mesaje vreau? Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Şi acum poţi să trimiţi mesaje celor care şi-au setat profilul în aşa fel ca să le poată primi de la oricine.

2. În mod normal, în privat poţi să foloseşti orice fel de limbaj (cu cine îţi poţi permite), însă nu te-aş sfătui să jigneşti pe cineva sau să faci spam, căci rişti să fii raportat şi suspendat.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Da,odata cu statutul de senior poti trimite mesaje
Macar dn bun simt, e recomandat sa nu folosesti un limbaj obsecn. Exista totusi un reguament care interzice acest lucru.Chiar si in mesajele private.

| onasis1961 a răspuns:

Poti trimite si acum, cu conditia sa fie in limita bunului simt!