| Pitzipoanca a întrebat:

E posibila stergerea contului TPU? Cum anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact
Un mesaj aici si totul se rezolva :)
Paste fericit.

| Pitzipoanca explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos. Sarbatori frumoase si linistite alaturi de cei dragi. ^___^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Cu placere happy
O sa dureze un pic, dar sper sa ai rabdare. Te pup :*

| Pitzipoanca explică (pentru anonim_4396):

Nicio problema. E oricum o masura menita sa ma tina pe carti in sesiune. laughing De parca ar avea efect. :*

7 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Asteptand.

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Da, este posibilă ştergerea contului TPU. http://www.tpu.ro/contact trimiţi un mesaj aici în care precizezi că doreşti să ţi se şteargă contul şi spui motivele.
Dacă vezi că nu se întâmplă nimic, mai insişti cu mesajele.
Pa, pa

| Dacon a răspuns:

Te-ai grăbit cu funda...
N-ai vrut să aștepți, poate mi-ai fi dat-o mie, mai ales că îmi ești datoare cu una, știi tu...
În fine - eu altceva am vrut să zic :când te-am lăudat pentru compunerea aia cu zăpada și brazii, mi-ai spus că îți place aici pentru că e rost de ceva distracție...
Nu?
Acum vrei să pleci -văd.Am vrut eu să îți povestesc cum e cu site-ul ăsta dar m-am gândit că te prinzi tu repede, că ești fată deșteaptă.
Oricum eu zic să nu pleci, și faci ce fac și eu : intri doar când ai mâncarea pe foc, sau când aștepți să se termine programul la mașina de spălat.Trece altfel timpul...
Sau când ești puțin matol.
Bine - asta ultima nu-i valabilă în cazul tău. Tu ai de învățat, deci n-ai voie să bei.
De fapt, lasă-l dracu de învățat - la ce-ți folosește?

| Pitzipoanca explică (pentru Dacon):

No' scuze fratili mieublushing. Ma iarta, eu mi-s mai lenta - mai ales seara. laughing. blushing