| anonim_4396 a întrebat:

E urgeeeeent! Cum poti sa schimbi poza de profil pe TPU? Fundita! Repede va roooog!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Te uiti in stanga unde scrie cu portocaliu : Logat ca Anamareli, si scrie acolo in jos editare profil, apoi vezi ca la editare profil este mai jos o casute unde scrie Choose apesi pe acel buton si iti apare o casuta, in casuta aia cauti poza din PC-ul tau pe care sa o pui la profil.
Dupa asta sa dai Salveaza profil.
Bafta,,, daca tot nu ai inteles citeste inca o data sau trimite-mi un mestajbig grin
Bafta! Fundabig grin?

| anonim_4396 explică (pentru Ovydiw):

Da...sigur funda! Dra te rog spune-mi ca eu tot nu vad unde scrie aia. Poate pot sa ma orientez dupa alte scrisuri...big grin(poate o sa spui ca sunt proasta sau chioara dar eu tot nu vad)laughing

| anonim_4396 explică (pentru Ovydiw):

Gata! In sfarsit am vazut! Merci muuuuuult! Funda!winking

5 răspunsuri:
| WhiteStorm a răspuns:

Urmează instrucțiunile :
1.Dă un click pe editare profil.
2.Acolo ai o căsuță răsfoire și dai un click pe ea.
3.Selectezi ce poză vrei să îți pui la profil.
Sper că răspunsul meu te-a ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru WhiteStorm):

Dra nu vad unde scrie :"editare profil"!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune unde este? Te rog eu nu vad niciunde!