| NYØ2002 a întrebat:

Eu am pus o fotografie de profil! De ce dureaza asa de mult să mi-o accepte?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca ai deja una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de repede o vede un editor TPU.

| Kyılε a răspuns:

De regulă, timpul de așteptare durează de la câteva minute până la câteva ore, cu scopul de a primi aprobarea/respingerea de la conducerea site-ului și pentru a preveni încălcări ale regulamentului site-ului.
Sănătate!

| Zorn a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fie aprobata de admini inainte sa apara pe site si asta ia ceva vreme. De obicei maxim 24 de ore.

| soulseeker a răspuns:

Unde?