| cess a întrebat:

Fac apel la administratorii acestui site...chiar nu se ocupa nimeni de acesti useri care isi bat joc de lumea care vrea sa ajute si sa fie ajutata? de exemplu, acest Stifler...va rog sa luati masuri, e bataie de joc

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ramona, trimite un mesaj la Contact cu toate link-urile/dovezile şi în mod normal se vor lua măsuri! Degeaba te revolti aici. Aici nu eşti auzită de cine trebuie, la Contact - da.
Numai bine!

| denyiuly a răspuns:

Buna ramona!
ai perfecta dreptate! acum adminii nu mai protejeaza site de acestii useri care folosesc un limbaj atat de vulgar.iar despre Stifler vorbeste foarte foarte urat, am vazut ca intr-un caz a fost sanctionat pentru continut obscen/ilegal.adminii decat au grija sa mearga soft-ul.
o zi frumoasa!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Sunt de acord cu tine happy
de trei ori bravooo

| ZEU93 a răspuns:

Te sustin happy

| CoquineNoire a răspuns:

Stifler e cum e, dar ai vazut cum arata ma-sa? MILF!

| venusdoom a răspuns:

As vrea sa fac o comparatie ( sa nu te superi) dar ce ai intrebat u este echivalent cu intrebarea: poti opri un tren care deraiaza? rapunsul la ambele intrebari este nu. tot ce poti face e sa treci cu vederea:-s

| MegadetH666 a răspuns:

Sunt de acord, unii sunt chiar neseriosi! \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca sunteti multi pe aici, care n-ati inteles cum sta treaba pe TPU. Administratorii nu au cum sa ia masuri daca nu le sesizeaza cineva la pagina de Contact! Ei nu stau ca noi pe site si urmaresc ce posteaza fiecare. Asa lucreaza administratia TPU. Prin utilizatori.