| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc telefonul mobil pentru a ma loga pe site-ul TPU si notificarile nu mi se mai incarca(nici in versiunea Mobil nici in versiunea Deckstop) imi arata doar ca sunt in curs de incarcare dar nu se mai incarcare indiferent cat timp astept sau de care ori ma delogez si ma logez iar in cont doar doar se va remedia cumva situatia...dar nu am eu norocul asta.
Ce (altceva) mai pot face pt a incerca sa remediez problema si notificarile sa se incarce instant?
Ofer funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Poate are o preoblema care numai daca duci telefonul la service se poate rezolva!